Krievijas estrādes zvaigzne Alla Pugačova jebkurā vecumā bijusi spējīga iekarot vīriešu sirdis. Ieskatīsimies, kas tad ir bijuši viņas pieci vīri un daži citi nozīmīgākie vīrieši dziedātājas dzīvē!


Pirmais vīrs - Mikolass Orbaks (laulībā no 1969. līdz 1973.gadam) 

Ar savu pirmo vīru Alla iepazinās Valsts cirka un estrādes mākslas institūtā, kur viņa tika uzņemta kā soliste. Jaunā, 20 gadus vecā meitene ar skaisto balsi un kareivīgo raksturu spēja savaldzināt visus apkārt esošos vīriešus, arī 18 gadīgo un kautrīgo Mikolasu.

Jaunais puisis bija tik kautrīgs, ka Pugačovai nācās ņemt iniciatīvu savās rokās un pašai bildināt viņu! Jaunlaulātajiem nācās mitināties šaurā komunālā dzīvoklītī līdzās līgavas vecākiem, kas iesākumā jaunajai ģimenei palīdzēja.

Divus gadus pēc kāzām pārim piedzima meitiņa Kristīne. Tomēr, kā atzīst paši mākslinieki, viņu laulība neizturēja viņu abu karjeru straujo izaugsmi, un viņi izšķīrās.

Otrais vīrs - Aleksandrs Stefanovičs (laulībā no 1976. līdz 1980.gadam)

Pāvels Slobodkins, ansambļa "Vesjolye rebjata" vadītājs, bija nākamais Pugačovas vīrietis pēc pirmā vīra. Tomēr divi tik harizmātiski cilvēki gluži vienkārši nespēja sadzīvot līdzās. Tāpēc pēc divus gadus ilgām attiecībām pāris izšķīrās, un dziedātāja drīz vien apprecējās ar kinorežisoru Aleksandru Stefanoviču.

Stefanovičs iemācīja Pugačovai būt par zvaigzni, par tādu, kādu mēs viņu zinām joprojām. Viņa centienu pamatā bija dziedātājas radošās darbības redzējums. Piemēram, ka dziesmai jābūt kā grēksūdzei, bet izpildījumam uz satuves - mini uzvedumam. 

Viņš palīdzēja Pugačovai radīt unikālu skatuvisko vientuļas sievietes tēlu un atteikties no rietumu standartiem. Viņš režisēja viņas klipus, bīdīja viņu kino, centās Pugačovas karjeru izvest uz jauna pakāpiena.

Pāris šķīrās, kad Pugačova pieķēra vīru krāpšanā. Viņš uzskatīja, ka laba laulība jābūvē, lai tā izskatītos kā laimīga dzīve, bet sānsoļi vīrietim - tas ir pilnīgi pašsaprotami.

Trešais vīrs - Jevgēņijs Boldins (laulībā no 1985. līdz 1993.gadam)

Ar Jevgēņiju Boldinu Pugačova iepazinās vēl tad, kad viņi abi bija ģimenes cilvēki. Boldins strādāja par dziedātājas koncertdirektoru un bija ļoti pelēcīgs uz efektīgās Pugačovas fona.

1987.gadā Pugačovas un viņas kolēģa, muzikanta Vladimira Kuzmina starpā uzplauka romāns, par kuru drīz vien uzzināja saiedrība. Kuzmins kļuva unikāls ar to, ka pats pārtrauca attiecības, nevis otrādi. Ne mazu lomu tajā spēlēja viņas valdonīgais raksturs un, protams tas, ka dziedātāja bija precējusies. Kā atzīst Pugačova, viņas un Kuzmina starpā uzplaukusi mīlestība, taču viņas vīrs, Jevgēņijs, neatlaidīgi cīnījies par viņu laulību, tomēr beigās viņi šķīrušies kā draugi.

Ceturtais vīrs - Filips Kirkorovs (laulībā no 1994. līdz 2005.gadam)

Kirkorovs ilgi un skaisti aplidoja Primadonnu. Sākumā tas nebija abpusēji, bet vēlāk viņi salaulājās baznīcā un sarakstījās.

Toreiz būdams jauns dziedātājs, Kirkorovs kļuva par īstu zvaigzni, pateicoties Pugačovai, gluži kā viņa pati kādreiz laulībā ar Stefanoviču. Pēc pāra draugu stāstītā, Filips bijis pārāk romantisks un ar to nogurdinājis dziedātāju. Viņi abi bija ļoti radoši cilvēki, bet tā arī nespēja rast kopīgu valodu.

Piektais vīrs - Maksims Galkins (laulībā no 2011.gada līdz pat šim brīdim)

Maksima un Allas romāns ir piemērs, kā radošas attiecības spēj pāraugt romantiskās. Abus kādā no festivāliem iepazīstināja Filips Kirkorovs. Allai Maksims uzreiz iepatikās ar savu nepiespiestību un humora izjūtu. Kad viņu attiecības pārstāja būt noslēpums, viņi nolēma apprecēties.

27 gadu vecuma starpība radīja īpašu sabiedrības interesi. 2013 gadā pārim piedzima divi bērni, pateicoties tam, ka Pugačova kādreiz bija veikusi olšūnu iesaldēšanu. Tagad pāris audzina bērnus savā pilī un, neskatoties uz cilvēku skeptisko attieksmi pret viņu savienību, ir laimīgi laulībā.