Latvijas slavenākā basketbolista Kristapa Porziņģa brālis un aģents Jānis Porziņģis šā gada sākumā bildināja savu mīļoto meiteni, modeli Gabrielu Njerī. Par to liecināja Gabrielas publiskotais video vietnē “Instagram”, kurā viņa izrādīja savu spožo gredzentiņu.


Diemžēl šis video ir izdzēsts no Gabijas sociālajiem tīkliem, kas liek uzdot jautājumu – vai abu starpā viss ir beidzies, retoriski vaicā TVNET.

Vērīgākie Gabrielas sekotāji pamanījuši, ka jau kādu laiku skaistais gredzens vairs nerotā viņas zeltnesi, un simpātiskā blondīne izdzēsusi visus foto un video, kuros bijusi redzama ar Jāni.

Tāpat Gabija nule kā publiskojusi video, kas pieejams vien 24 stundas, kurā redzams kāds vīrietis. Pie video viņa raksta divdomīgu frāzi:

“Ja reiz esi tikusies ar latvieti, nekad netiksi no viņiem vaļā.”

Pēcāk viņa nekautrējās iemūžināt sevi kādā izklaides vietā kopā ar kādu citu vīrieti, kurš maigi nobučojis modeles vaigu.
Gabriela un Jānis uzsāka attiecības 2017. Pgada sākumā. Attiecību laikā viņa vairākkārt viesojās Latvijā, kur apguva latviešu valodu un apciemoja Jāņa vecākus Liepājā.
TVNET