Izskatīties perfekti 24 stundas diennaktī - tas ir milzīgs darbs. Īpaši žēl, kad visi pūliņi ir veltīgi vienas mazas kļūdiņas dēļ. Mūsu redakcija nolēma savākt visas izskata kļūdas vienuviet, lai atcerētos, kā labāk rīkoties, ja vēlies piesaistīt apbrīnas pilnus skatienus!


1. Taisīšanās pēdējā brīdī

Galvā jautājums "Ko uzvilkt šodien?", vienā rokā kafijas tese, otrā matu ķemme - un darba kavēšana jau ir nezibēgama. Skan pazīstami? Šādā gadījumš nevar būt ne runas par izcilu izskatu. Bet būtu daudz vieglāk, ja tēls un nepieciešamās lietas jau būtu sagatavotas iepriekšējā vakarā. Tad tu visu paspēsi un izskatīsies satriecoši!

2. Laikapstākļiem nepiemērots apģērbs

Ļoti svarīgi ģērbties saskaņā ar laikapstākļiem. Piemēram, decembra lietū ūdeļu kažoks neizskatīsies iederīgs. Un smalkas zeķes aukstā laikā arī nav labākā izvēle. Labāk sargāt veselību un iemācīties, kā arī ziemā ģērbties eleganti, bet silti. Skapī skaidri jāsadala silts un viegls apģērbs. Un tās mantas, kas nav piemērotas tieši tagad, jānovāc tālu prom.

3. Apģērbs nevietā

Augstpapēžu kurpes uz bruģakmens ietves ceļojuma laikā vai kokteiļu kleita uz darbu. Cena un zīmols nav svarīgs, šīs mantas vienkārši ir nevietā. Galu galā, tas nav ērti. Arī būtu labi laicīgi uzzināt pasākuma dress code. Neļaujiet nepacietībai uzvilkt jaunu apģērba gabalu ņemt virsroku pār veselo saprātu.

4. Nepareiza izmēra apģērbs

Protams, mums visiem ir skapī džinsu bikses, kurās mēs sapņojam kādreiz ielīst. Galvenais ir nevilkt tās pirms laika. Un nav vērts uzreiz izpirkt sezonas modīgakos apģērbus vai arī kā trakam pirkt visu, kam tiek piemērota liela atlaide. Šo iemeslu dēļ garderobē var parādīties lietas, kuras "pavisam nedaudz, gandrīz nemanāmi" ir par mazu, lielu vai pat nav ieteicamas jūsu auguma tipam.

5. Nelielas kļūdas

Saburzīts apģērbs, maziņš traips, izlīdis diegs vai mīļotā kaķa spalvas. Tu nedrīksti nepievērst uzmanību šiem sīkumiem un cerēt, ka tos nepamanīs apkārtējie. Vislabāk, lai somiņā vienmēr būtu līdzi kompaktais rullītis un "avārijas komplekts" ar adatu un diegu. Un, ideālā gadījumā, atsakies no apģērba, kas viegli burzās.

6. Atteikšanās no aksesuāriem

Pat vienkāršās džinsa biksēs un džemperī tu vari izskatīties neticami eleganti. Tam ir nepieciešami aksesuāri. Bet ir jāzina, kā tos pareizi izvēlēties. Tas var būt tikai viens rotājums: šalle, josta vai rotaslieta. Galvenais, lai to nebūtu pārāk daudz, un bižutērija neizskatītos lēti.

7. Nekvalitatīvi materiāli

Lēta sintētika arī izskatās lēti. Tā ātri saburzās, zaudē savu formu un kļūst netīra. Augstas kvalitātes trikotāžas audums, kokvilna, šifons, zīds, vilna, džinsu audums - tas nav tik dārgi, bet mantas, kas šūtas no šiem audumiem izskatās daudz labāk. Un arī tu jutīsies ērtāk šādā apģērbā.

8. Krāsu salikumi

Perfekti salikt apģērbu krāsas - nav viegla lieta. Tām jāsader vienai ar otru un arī jāpiestāv valkātajam. Ja tev nav laika pētīt visas šīs nianses, tad tev starp spilgtām krāsām vajadzētu izvēlēties piesātinātas: zilu, koraļļu, bordo, sarkanu, smaragdzaļu. Neaizmirsti par universāliem un cēliem pasteļtoņiem. Un arī par klasiku: baltu un melnu.

9. Dīvaini printi un zīmējumi

Pat bēdīgi slavenais "leopards" var izskatīties dažādi: gan cēli, gan vulgāri. Ja neesi pārliecināts, kā valkāt šādas mantas, tad ir labāk neriskēt un izvēlēties klasisku modeli, ko ir grūti sabojāt: rūtiņas, līnijas vai ģeometriskas figūras.

10. Nepareizi izvēlēta apakšveļa

Tu teiksi: kāda starpība, ja to tāpat neviens neredz! Bet mēs paši redzam un sajūtam. Un mazākais iekšējais diskomforts atspoguļojas izskatā. Turklāt, labas kvalitātes veļa var uzlabot siluetu, kas jau ir puse no ceļa uz pilnību.