Neviena pasaules sieviete negribētu nonākt tādā situācijā!


Lidija Feirčailda bija šokēta, uzzinot, ka DNS testa rezultāti liecina: viņa nav savu bērnu māte!

Lidija nekad nebūtu uzzinājusi, ka viņas DNS nesakrīt ar viņas bērnu ģenētisko kodu. Bet tieši tā notika, kad sieviete pēc šķiršanās no sava drauga pieteicās valsts pabalstam. 

Tobrīd Lidija bija stāvoklī un gaidīja trešo bērnu. Lai saņemtu pabalstu, visiem ģimenes locekļiem obligāti bija jāveic DNS tests. Tests apliecināja, ka bijušais puisis ir viņas bērnu tēvs, taču Lidijas pašas testa rezultāti vēstīja: "Mātes radniecības iespēja = 0,00%"!

Sieviete bija šokēta un domāja, ka notikusi kļūda, taču eksperti skaidroja, ka kļūda nav iespējama.

Attēlu rezultāti vaicājumam “One Person, Two Sets of DNA”

Brīdī, kad varasiestādes jau grasījās Lidijai atņemt bērnus, viņa uzzināja par līdzīgu gadījumu. Lai pierādītu savu taisnību, Lidija pieprasīja, lai viņas trešajās dzemdībās būtu klāt liecinieki. Jaundzimušajam tika veikts DNS tests un arī tas liecināja, ka Lidija nav viņa māte!

Ārsti nolēma izpētīt sievietes ģenētisko kodu tuvāk. Par lielu pārsteigumu, atklājās, ka viņas DNS apvienoti divu cilvēku gēni.

Lidija izrādījās visīstākā himēra! Grieķu mitoloģijā par himēru sauc briesmoni, kam ir lauvas, kazas un čūskas pazīmes. Izrādījās, arī Lidijas ķermenī ir divi atšķirīgi DNS.

Kā tas iespējams? Gēnu pētnieki izpētīja, ka, kamēr Lidija vēl atradās mātes vēderā, viņas DNS saplūda ar dvīņu māsas DNS. Divu meiteņu vietā piedzima viena, taču ar diviem dažādiem DNS. Tātad, lai gan likumīgi Lidija ir trīs bērnu māte, viņu ģenētiskais kods sakrīt ar nedzimušās dvīņumāsas DNS!