Lai skaistumu nepazaudētu ir svarīgi uzturēt sevi svaigu

Ikdienas dzīves skrējienā liekas, ka uzturēt sevi svaigu gan mentāli, gan fiziski nav vienkārši. Taisnība ir. Tas ir ieradumu kopums, kas nosaka mūsu darbības katru dienu. Tās savukārt nosaka rezultātu, kā mēs pašas jūtamies un izskatāmies un kā mūs redz citi.

Vai tu esi pie tām, kam viss ir labi un būs labi? Vai tu kļūsti arvien skaistāka?

Ja vēl esi pie tām, kurām tikai ļoti gribas, tas nekas. Tāpat kā dabā apkārt ir visas krāsas, tāpat mūsu dzīvēs nav nekā nepareiza, jo tas ko darām, kā dzīvojam, tā ir bijusi mūsu izvēle kaut kādā brīdī.

Jautājums tikai: Vai dzīve beidzas ap 40, vai tomēr vēl ir jauni apvāršņi atklājami arī pēc 40, 50 un 60?

Tu vai kāda tev mīļa tuviniece varat ierindoties Latvijas vecmāmiņu Topā. Pašlaik sākas atlase uz konkursu, kas patiesībā ir sievietes uzplaukuma svētki.

Latvijas lielākā un populārākā dzīves balle nobriedušām sievietēm – “VECMĀMIŅA 2018”.

Pasākumam ir milzīga pievienotā vērtība. Gatavošanās notiek vairāk kā 6 mēnešus pa brīvdienām: dažādas augsta ranga ekspertu konsultācijas, ieteikumi un praktiski treniņi sava iekšējā potenciāla atraisīšanai un ārējā spožuma atjaunošanai.

Daudzas no iepriekšējo gadu konkursantēm ir atzinušas, ka viņas pašas nekad mūžā nebūtu uzdrošinājušās atļauties un izmēģināt tik daudz sievišķību veidojošas aktivitātes.

Tiek dibināti jauni kontakti un veidotas ciešas draudzības uz mūžu. Tiek saņemtas dāvanas un viena kopā ar karalienes kroni un titulu saņems iespēju arī pārstāvēt Latviju starptautiskā konkursā. Vārdu sakot, tas ir visnotaļ pozitīvs piedzīvojums.

Tāpēc piesakies un/vai piesaki!

Vecumam, nodarbošanās un dzīves vietai nav nozīme. Ja esi vecmāmiņa, šī ir tava iespēja panākt pretī jaunam dzīves piedzīvojumam.

Ja tu vēl neesi vecmāmiņa, tev noteikti ir pazīstama kāda draudzene vai kolēģe, kas ir godam pelnījusi elpu aizraujošu izklaidi, dalību Latvijas TOP vecmāmiņu svētkos, un kas zina, arī kroni “Vecmāmiņa 2018”.

Piesaki tagad pati sevi, draudzeni, radinieci vai kolēģi, vai nāciet kopā 

Tas ir vienkārši, aizpildi anketu šeit: ‘’VECMĀMIŅA 2018!” un pasākuma organizētāji ar tevi tuvākajā laikā sazināsies.

Laimi bauda drosmīgie, kas uzdrošinās iet jaunus ceļus. Un kas notiks aiz nākoša pagrieziena, to mēs uzzināsim tikai procesā.