Barels atklājis: dienā, kad pasaulē nācis Diānas un Čārlza otrais kopīgais dēls Harijs, princese piedzīvojusi smagu triecienu. Čārlzs ieradies apraudzīt jaundzimušo, bet pēc brīža devies prom, lai kopā ar savu mīļāko Kamillu Pārkeri-Boulzu apmeklētu teātri.

"Viņa man stāstīja, ka tovakar, kad piedzima Harijs, ciemos ieradies Čārlzs. Viņš nebija klāt dzemdībās. Harijs dusēja bērnu gultiņā, un Čārlzs sacīja: "Sarkani mati, es pieņemu, ka tas ir Spenseru gēns."

Viņa prasīja, vai Čārlzs ir priecīgs, un viņš atbildēja, ka jūtoties ļoti apmierināts, jo viņam tagad esot rezerves mantinieks. Viņa vēlējās noskaidrot, kāpēc Čārlzs ir ģērbies tik svinīgi.

"Mans darbs šeit ir padarīts, vai ne? Es tālāk došos uz teātri ar Kamillu," viņš atbildēja. Diāna man stāstīja, ka naktī, kad piedzima Harijs, viņa raudājusi, līdz beidzot iemigusi, apzinoties, ka viņas laulībai ir pienācis gals," izdevums "Mail Online" citējis Barela teikto.

Jāatzīmē, ka Barels jau agrāk presei bija atklājis, ka Diāna pāris mēnešus pirms savas nāves nosūtījusi viņam vēstuli, kurā bažījusies par savu drošību un paudusi aizdomas, ka Čārlzs plāno inscenēt auto avāriju, lai viņu nogalētu. Bijušais sulainis šovā to atkal atgādinājis.