Otrdien kriminālpolicija likusi slēgt restorānus "Vairāk Saules" un pašlaik tajos tiek veikta kratīšana, LTV Dienas ziņām apstiprināja restorānu īpašnieks Endijs Bērziņš.


Pēc viņa teiktā, kratīšana acīmredzot notiekot uz kāda iesnieguma pamata, pastāvot aizdomām par manipulācijām ar kases aparātiem.

Tiek ziņots, ka esot aizdomas par iejaukšanos kases aparātos, kā rezultātā valstij varētu būt nodarīti 1,5 miljona eiro zaudējumi. Bērziņš šādu iespēju noliedz.

Viņš pauda pilnīgu pārliecību, ka kratīšana beigšoties ne ar ko, jo viņa restorānos "tādas lietas nedarot".

"Pilnīgi nepamatoti! Viņi neko nevar atrast, jo mēs to nedarām. Šobrīd ar policijas rokām notiek vienkārši netīra izrēķināšanās ar "Vairāk Saules"."

Policija notiekošo pagaidām nav komentējusi.

"Mums gadu atpakaļ bija Valsts ieņēmumu dienests, pārbaudīja visus kases aparātus, un nākamajā dienā mēs pie viņiem aizbraucām, un vienīgais, ko viņi teica, ka jūs esat viens no retajiem uzņēmumiem, kas tiešām neiejaucas kases aparātos. Mēs bijām arī viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas pārgāja uz jauno kases aparātu sistēmu. Pašlaik notiek kratīšana, es vienkārši zinu, ka tur būs tukšums, nulle,: uzsvēra Bērziņš.