10. februāra, vakarā norisinājās otrais autoru un izpildītāju konkursa «Supernova 2018» pusfināls, kurā finālam kvalificējās debitanti RITVARS un Madara.


Pēc rezultātu paziņošanas noskaidrojies, ka «Supernovas» mājas lapā interneta balsošanas laikā ir gadījusies tehniska kļūme, tāpēc ir pieņemts lēmums pārskatīt balsošanas rezultātus, ziņo TVNET.

Saskaņā ar konkursa organizatoru lēmumu «Supernovas 2018» finālā 24. februārī par ceļazīmi uz starptautisko «Eirovīzijas» dziesmu konkursu Portugālē piedalīsies arī otrā pusfināla dalībnieks Markus Riva. Ar šādu lēmumu gan nav mierā apvienība «RIGA Reggae», kuri ar atklātu vēstuli vērsušies pie «Supernovas 2018» organizatoriem.

Pēc 10. februārī aizvadītā konkursa «Supernova 2018» 2. pusfināla grupa «Riga Reggae» konstatēja kļūdu konkursa interneta platformā (supernova.lsm.lv), kas varēja ietekmēt konkursa balsu sadalījumu. Pēc kļūdas fiksēšanas grupa vērsās pie konkursa organizatoru komandas ar aicinājumu izvērtēt balsošanas laikā pieļauto kļūdu:

«Rakstām grupas «Riga Reggae» vārdā, ar aicinājumu pārskatīt 10. februārī aizvadītā konkursa «Supernova 2018» otrā pusfināla interneta un telefona balsojuma rezultātus.

Balsošanas laikā konstatējām, ka konkursa oficiālajā interneta platformā supernova.lsm.lv un tās mobilajā versijā kļūdas dēļ balsošanas laikā grupas «Riga Reggae» foto tika pievienots nepareizi (pie mākslinieka Ritvars), tādējādi maldinot balsotājus. Šo kļūdu piefiksējām un pielikumā nosūtām attēlus, kas to atspoguļo.