Pirmdien, 9.jūlijā. pēc pieciem pēcpusdienā traģisks negadījums noticis uz autoceļa A9 Rīga-Liepāja, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. Gājuši bojā divi cilvēki. Avārija notikusi uz Liepājas šosejas pie Vecpils, vēsta portāls liepajniekiem.lv.


Avārija notikusi uz Liepājas šosejas pie Vecpils, vēsta portāla rīcībā esošā informācija.

Izsaukumu uz nelaimes vietu pulksten 17.42 saņēma arī ugunsdzēsēji glābēji. Kā informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše, bija notikusi divu automašīnu sadursme un VUGD sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova portālam pastāstīja, ka 9.jūlijā pulksten 17.43 Valsts policijā saņemta informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta par to, ka Durbes novada Vecpils pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums.

Negadījumā iesaistītas automašīnas “Ford” un “Scania”, viņa turpina: “Abu transportlīdzekļu sadursmes rezultātā bojā gājusi 2000.gadā dzimusi jauniete un 1999.gadā dzimis jaunietis, kuri atradās automašīnā “Ford”.”

Valsts policijā uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tiek skaidroti negadījuma apstākļi.