''Kas kaiš Dārtai?'' ''aktrise plosās sociālajos tīklos'' ''Dārta fanus noliek pie vietas''


Ar šādiem un vēl skaļākiem virsrakstiem mediji sākuši pievērst uzmanību slavenās aktrises Dārtas Danevičas uzvedībai sociālajos tīklos.

Laikraksts 'Latvijas Avīze' raksta, ka straujā popularitāte aktrisei ir sagrozījusi galvu, jo pārāk uzkrītoša ir viņas sajūsmināšanās pašai par sevi un nepieklājīgā attieksme pret saviem faniem sociālajos tīklos.

Savukārt žurnāls “Kas Jauns” atklāj, ka par jaunās aktrises izpausmēm jau “iesmej” pat no skatuves, piemēram stand up meistars Rūdolfs Kugrēns savā stāvizrādē “Prieks”.

Kad Rūdolfs, būdams uz skatuves, priecājies, ka viņam 26 gadu vecumā jau ir savi fani, aktrise, to izdzirdot, zālē pielēkusi kājās ar saucienu, ka arī viņai esot fani. Mākslinieks stāsta, ka pēcāk Dārta nākusi uz visām izrādēm un, sēžot pirmajā rindā, gaidījusi jau minēto repliku par faniem, lai atkal atgādinātu par sevi.

Pēdējā laika skandalozākie notikumi virtuālajā vidē bija Dārtas 'saķeršanās' ar kādu padsmitnieci, kura pie aktrises bildes ar Niklāvu Kurpnieku pavaicājusi, vai viņi abi ir kopā. 

Kā arī kādas fotogrāfijas publicēšana, kurā Dārta redzama caurspīdīgā kleitā, pie rokas turot mazu meitenīti. Uz kādas māmiņas aizrādījumu, ka tā tomēr nepieklātos darīt, aktrise norādījusi, ka šis kadrs esot no apbalvota mākslas video.