Slavenā dziedātāja Laima Vaikule nekad nav bijusi iejaukta privātās dzīves skandālos, kas ir pārsteidzoši tik publiskam cilvēkam. Bet patiesi: jau 40 gadus viņa ir uzticīga vienam cilvēkam - Andrejam Latkovskim.


Kādā no intervijām māksliniece atzinusi, ka nekāda noslēpuma nav: lai attīstītu un saglabātu attiecības, jācenšas abiem partneriem. Viņa saka, ka jau pazaudējusi laika sajūtu, un pat neaizdomājas par to, cik gadus ar dzīvesbiedru jau ir kopā.

Attēlu rezultāti vaicājumam “vaikule”

Un izskatās, ka tas ir liktenis. Laimai bija tikai 16, kad viņi iepazinās, un kopš tā laika ir praktiski nešķirami.

Vīrs, kaut arī ne vienmēr piekrīt, visos jautājumos Laimā ieklausās, tāpēc īpašas domstarpības viņiem nerodas. Laima paskaidro, ka neuzskata par vajadzīgu enerģiju tērēt strīdiem. Ja taisnība ir vīram, viņa piekrīt.

Saistīts attēls

Vaikule savu ģimeni uzskata par demokrātisku. Dzīvesbiedri daudzu gadu garumā tik pieraduši viens pie otra. Pati Laima sevi dēvē par "komfortablu" cilvēku - ar viņu kontaktēties neesot grūti.

Mierīgums - lūk, kas ļauj tik veiksmīgi strādāt un noturēt stipru ģimeni. Viņa nemēdz kliegt un lamāties, vienmēr tur sevi rokās. Toties arī ar viņu, kā likums, neviens nemēģina iesaistīties strīdos.

Saistīts attēls

Tomēr pat šai idillei ir savas ninanses. Piemēram, Laima atzīst, ka viņai nepavisam nepatīk gatavot ēst un arī bērnus viņa neuzskata par dzīves jēgu. Viņa labi attiecoties pret savas senas draudzenes Allas Pugačovas bērniem. Kontaktējoties ar viņiem, bet nepatīkot "auklēties". "Auklēšanās - tas nav par mani," saka pati māksliniece.

Starp citu, laulību pāris noslēdza tikai 2009.gadā Lasvegasā, kad Laima nosvinēja savu 55.dzimšanas dienu...