Šeit aplūkojami iespējams vieni no skandalozākajiem foto un notikumiem.


Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča publiskā atzīšanās sociālajā vietnē Twitter, ka ir gejs.

2014.gada 6.novembrī Latviju šokēja ārlietu ministra Edgara Rinkēviča paziņojums savā Twitter kontā :"Esmu lepns, ka esmu gejs". Vēl nekad Latvijas vēsturē neviens politiķis vai ministrs savu netradicionālo seksuālo orientāciju nebija paudis publiski. Protams, ka sabiedrība sadalījās divās frontēs, no tām lielākā nosodīja Rinkēviču par šādu rīcību, otrā paslavēja viņu par šādu drosmīgu soli. Savu cieņu drosmīgajam ministra solim, «iznākot no skapja», pauda gan Rīgas mērs Nils Ušakovs, gan žurnāliste Baiba Strautmane, gan dzejniece Liāna Langa, gan mūziķis Kārlis Būmeisters un citi. 

Zolitūdes traģēdija.

2013.gada 21.novembrī notika viena no visu laiku lielākajām traģēdijām Latvijā, Zolitūdes mikrorajonā iebruka lieveikala Maxima jumts, bojā gāja 54 cilvēki un desmitiem tika smagi ievainoti. Bojā gāja arī 3 ugunsdzēsēji. Šobrīd joprojām tiek noskaidroti traģēdijas vaininieki, notiek izmeklēšana. Šī fotogrāfija bija viena no pirmajām, kas nonāca sociālajos tīklos. 

Kombuļu Ineses kailfoto.

Tautā pretrunīgi vērtētā mūziķe Kombuļu Inese ne vienu reizi vien ir šokējusi ar saviem publiskajiem izteikumiem. 2012.gadā internetā nonāca Kombuļu Ineses kailfoto, kuros viņa ir redzama pilnīgi kaila guļot gultā dažādās erotiskās pozās. Nav īsti skaidrs kā un kāpēc šīs fotogrāfijas nonāca internetā un kāpēc māksliniece izģērbās, tomēr tas tikai nostiprināja viņas vietu Latvijas skandalozāko slavenību sarakstā. Jāpiebilst, ka viņa vairākkārt ir izģērbusies savu koncertu laikā. 2012.gada 27. jūlijā Kombuļu Inese, Rīgas centrā izģērbās Sanda Kiopa dziesmas "Dziļāk vēl" filmēšanas laikā, jau atkal šokējot sabiedrību. 

Mistiskā uguns "seja" Cesvaines pils ugunsgrēka laikā.

2002.gada 5.decembrī postošs ugunsgrēks izpostīja vienu no Latvijas skaistākajām ēkām - Cesvaines pili. Lai gan cilvēki šajā ugunsgrēkā necieta, ēkai tika nodarīti ievērojami postījumi. Pilnībā nodega pils jumts un sabruka jumta tornīši. Jau gadu desmitiem klīda runas, ka Cesvaines pilī notiek mistiskas lietas. Darbinieki bieži vien naktīs dzirdēja neizskaidrojamos trokšņus, mūziku un pat soļus. Par vienu no noslēpumainākajām vietām visā pilī tika uzskatīts mazais slēgtais jumta tornītis, jo no tā bieži vien nāca dīvainas skaņas un tajā nebija iespējams iekļūt. Pierādījums, ka šajā tornītī patiešām notiek kautkas pārdabisks ir šī fotogrāfija, kas tapusi pils ugunsgrēka laikā. Tajā mēs virs šī degošā tornīša redzam tādu kā bēdīgu uguns seju.

Spožā gaismas lode virs Liepājas ezera.

2008.gada jūnijā pusstundu pirms pusnakts liepājnieks Viesturs Kalniņš pa 3.stāva logu E.Tisē ielā pamanījis otrpus ezeram spožu objektu lēni un bez skaņas pārvietojamies virs mežu galotnēm ziemeļu virzienā. Viņš to fiksējis ar fotoaparātu. "Tas izstaroja ļoti spilgtu, tādu kā luminiscējošu gaismu," sacīja V.Kalniņš, "un slīdēja pilnīgā klusumā." Šādas gaismas virs Liepājas ezera esot redzētas arī iepriekš. Kas tieši tās par gaismām skaidrības nav, tomēr pirms tiek izdarīti pārsteidzīgi secinājumi par NLO klātbūtni, ir vērts paturēt prātā, ka pie Liepājas ezera atrodas Cimdenieku lidlauks, tādēļ ļoti iespējams, ka gaismas lode nav nekas cits kā lidmašīna ar ieslēgtām gaismām. 

Jaunietis - pašnāvnieks uzrāpjas Vanšu tilta smailē.

2012. gada 8.jūnijā simtiem Rīgas iedzīvotāju kļuva par lieciniekiem traģēdijai. Kāds garīgi nelīdzsvarots 20 gadīgs jaunietis (attēlā) uzrāpās Vanšu tilta smailē un pēc tam no tās nolēca un nositās. Video ar lēciena brīdi tika rādīts televīzijā izraisot sašutumu sabiedrībā. Jau agrāk bija notikuši līdzīgi kāpšanas gadījumi pa Vanšu tilta vantīm, tomēr šis bija pirmais gadījums, kurš beidzās letāli.  Pēc traģēdijas Rīgas mērs Nils Ušakovs pieprasīja paskaidrojumu Rīgas domes Satiksmes departamentam par to, kāpēc uz vantīm bija iespējams uzrāpties, lai arī tām ir jābūt noklātām ar īpašo slīdošo vielu.

spoki.lv