Nav noteikti jābūt izcilam fizionomistam, lai "nolasītu cilvēkus". Tava seja, rokas un pozas, kādas tu ieņem stāvot vai sēžot, var nepazīstamam cilvēkam par tevi pastāstīt vairāk, nekā tu domā. Nu, piemēram, tu brauc transportā un liec kājas tā, kā tev ir ērti. Nemaz neiedomājoties, ka ērti tā tev ir tieši tāpēc, ka atbilst tavam iekšējam vēstījumam...


1. Maigā ar "pipariņu"

Tu esi no tām meitenēm, kuras ir pietiekami pārliecinātas par sevi un tāpēc atļaujas spēlēt uz publiku. Bieži vien papriekšu dari, bet domā pēc tam. Attiecībās tev patīk "karsts-auksts" princips, kas tavu puisi, protams, uztur tonusā. Tu apzinies savu pievilcību. Bet dvēselē tu esi ļoti maigs un mīlošs cilvēks. Un tas, kurš izturēs tavas ārējās bruņas, būs visai pārsteigts, zem tām atklājot tādu brīnišķīgu sirdi!

Tiesa - kāpēc tev dažkārt patīk bāzt galvu smiltīs un cerēt, ka problēma atrisināsies pašas no sevis, ja vien izliksies, ka tādas nav?

2. Sirdsskaidrā un mīlošā

Tu skaties uz pasauli caur košām brillēm. Bet varbūt tā ir pašu tavu acu īpašā spēja? Tur, kur cits nepamanīs neko, tu nepalaidīsi garām skaistumu. Tev patīk sapņot, ceļot, tu viegli iepazīsties ar cilvēkiem. Turklāt tu esi ļoti pozitīvs cilvēks un katrā neveiksmē priekš sevis atradīsi kādu uzmundrinošu secinājumu. Apkārtējiem cilvēkiem, īpaši tiem, kas tev ir dārgi, tu dāvāj nebeidzamu labestības, sapratnes un iejūtības straumi. Taču to pašu gaidi arī pretī.

Nav brīnums, ka tādā brīnišķīgā cilvēkā ir grūti neiemīlēties!

3. Seksualā un impulsīvā

Tev patīk un ir nepieciešams būt gribētai. Un patiesībā arī tu pati raidi seksapīla signālus 24/7. Dažkārt liekas, ka tu jau pamosties ar Karalienes izskatu un skatienu. Attiecībās ar cilvēkiem un mīlestībā tu pastāvīgi spēlē kā aktrise, katru lomu piepildot ar kaisli.

Tomēr padomā - kāpēc tev ir tik grūti ilgāku laiku koncentrēties uz kaut ko vienu? Un varbūt tavas sarežģītās attiecības ar apģērbu ir pie vainas, ka bieži esi tik impulsīva un dažkārt kļūsti nervoza?

4. Apburošā un jūtīgā

Kad tu ienāc istabā, tavs smaids to burtiski apgaismo. Cilvēkiem patīk būt tev blakus, jo viņi jūt, ka esi tikpat skaista iekšēji, kā izskaties. Visa mīlestība, ko tu saņem no apkārtējiem, divkāršojas, un uz āru tās plūst vēl vairāk. Tava dvēsele un sirds ir plaši atvērta, kā dēļ tev, protams, ir bijis sāpīgi. Bet, ja tu tagad esi attiecībās, var nešaubīties, ka mīli un esi mīlēta. Bet, ja nē? Tad ļoti drīz viss mainīsies...

Tikai viena lieta - kāpēc katru mazāko kritiku par sevi tut uztver kā nosodījumu un tūlīt sāc pretuzbrukumu? Tu ESI apburoša, un visi to redz!

5. Stabilā un labestīgā

Kad cilvēki sapņo par ideālām attiecībām, viņi domā par tādu cilvēku kā tu. Stabilitāte, uzticamība un miers - lūk, tavi galvenie trumpji! Tevi nav iespējams nemīlēt, jo pati tava aura pievelk. Cilvēka sirds tev ir īsts svētums, tāpēc tu baidies nodarīt kādam sāpes. Arī tev ir bijis sāpīgi, bet tas nav iemesls, lai tu atteiktos no atklātības un godīguma.

Hmm, tikai vai reizēm tev pašai skādi nenodara tavs pat pārliekais apdomīgums? Varbūt kādreiz vajag vairāk ļauties?...

Bet tagad iedomājies, ka kāds, kas sēž tev pretī, par tevi saprata visu un nosprieda, ka atradis īsto cilvēku...