Lai laulība būtu ilga, spēcīga un laimīga, ir nepieciešams saglabāt uzticamu komunikāciju, savstarpēju cieņu un lojalitāti. Ja jūsu vīrs bieži saka šīs frāzes, tad jūsu attiecības ir briesmās.


1. "Man ir garlaicīgi!"

Ierastā dzīves rutīna prasa dažādību, kas lieliski atsvaidzina sajūtas. Ir svarīgi, lai laiku pa laikam jūs kopā darāt dažādas lietas, kas palīdz stiprināt mīlestību un palielinātu emocionālo saikni starp partneriem.

2. "Tu mani nesaproti!"

Vīrieši un sievietes domā savādāk, tāpēc komunikācija starp tiem reizēm var būt apgrūtināta. Ja viņš saka, ka viņš nejūt sapratni no jūsu puses, veltiet laiku, lai uzklausītu viens otru un saprastu, kāpēc viņam tā šķiet. Tas vienkārši ir nepieciešams, lai stiprinātu laulību.

3. "Tu nekad nemainīsies!"

Ja jūsu vīrs vienmēr ir teicis, ka jūs nekad nemainīsieties, izrunājiet ar viņu, kas tieši viņam nepatīk. Apspriediet savu uzvedību un lietas, kas viņam nepatīk. Jums ir jāstrādā kopā, lai izlemtu, ko jums vēl ir jāmaina, un kas būtu jāpieņem tāds, kāds ir.

4. "Kāpēc tu nelīdzinies … ?"

Salīdzinājums iznīcina attiecības. Ja jūsu vīrs pastāvīgi salīdzina jūs ar savu māti, draudzenēm, māsām vai citām sievietēm, tad viņš jūs ne visai pareizi novērtē. Apdomājiet situāciju un pieņemiet lēmumus, kas būs vislabākie jūsu labklājībai.

5. "Tu neesi cilvēks, kurā es iemīlējos!"

Daudzus gadus attiecībās notiek fiziskās, emocionālās un intelektuālās izmaiņas. Ja jūsu vīrs bieži atkārto šo frāzi, viņš neapzinās, ka arī viņš vairs nav cilvēks, kuru jūs iemīlējāt. Tas nav iespējams, gadu gaitā palikt tieši tādam pašam. Lai laulība būtu veiksmīga, abiem partneriem ir nepieciešams augt un mainīties. Jums ir nepieciešams strādāt kopā pie sevis un jūsu attiecībām.

6. "Viss kārtībā!" vai "Kā teiksi!"

Šīs frāzes norāda uz intereses trūkumu par to, kas notiek starp jums. Tas nenozīmē, ka viņš piekrīt visam, un paklausīs katrai jūsu kaprīzei, gluži pretēji – tas norāda uz viņa vienaldzību un kaisles trūkumu jūsu laulībā. Runājiet ar viņu atklāti par to, kā jūs jūtaties. Viņam ir jāsaprot un jāievēro jūs.

Šīs 6 frāzes ir kā signāls, ka starp jums kaut kas nav kārtībā. Neklusējiet un neslēpiet sevī aizvainojumu. Runā atklāti par savām jūtām un raizēm. Tas palīdzēs jums ne tikai stiprināt attiecības, bet arī izvairīties no to sabrukuma.