Jučmanis vaino Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu šantāžā un izspiešanā. Iespējams, šis ir viens no pierādījumiem.


"Rīt slēgtajā LBS valdes sēdē man nebūs iespēja atbildēt uz jautājumu, kuru daudzi uzdod: "Kurš melo, Jučmanis vai Šneps?" Secinājumus izdariet paši," ierakstā sociālajā tīklā "Facebook" saka Jučmanis, pievienojot divas bildes ar telefonā saņemtajām īsziņām.

Komentāros pie sava ieraksta Jučmanis pielicis Šnepa sacīto intervijā televīzijai LNT, kur LBS ģenerālsekretārs Jučmaņa apgalvojumus nosaucis par muļķībām.

Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde trešdien, 14. martā, jautājumu par pēdējo dienu skandālu plāno skatīt slēgtā sēdē bez viena no iesaistītā cilvēka, bijušā Latvijas izlašu direktora Māra Jučmaņa klātbūtnes LBS valdes sēde plānota trešdien, 14. martā. Pēc sēdes LBS prezidents Valdis Voins sniegs komentāru par runāto šajā sēdē.

Jučmaņa ir vērsies Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), vainojot LBS vadību ar tās ģenerālsekretāru Šnepu priekšgalā šantāžā un mēģinājumos izspiest Ministru kabineta piešķirto prēmiju par izciliem sasniegumiem sportā.

delfi.lv