Advokāts Aldis Gobzems, kurš kopš Mārtiņa Bunkus slepkavības jau vairākkārt izcēlies ar, iespējams, nopietniem maksātnespējas administrācijas sistēmas atmaskojumiem, piektdien nācis klajā ar teju šokējošu apgalvojumu: tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs un nelaiķis Bunkus bijuši viena mafija!


"Un tagad apsēdieties! Nedēļas fakts! Dzintars Rasnačs-Mārtiņš Bunkus. Mafija!" raksta Gobzems.

"2015.gadā mediji raksta, ka Tieslietu ministram Dzintaram Rasnačam ir romantiskas attiecības ar paša Tieslietu ministra biroja vadītāju Līgu Ādamsoni. Līga Ādamsone joprojām ir Rasnača biroja vadītāja.

2017.gadā mediji raksta, ka Līgas Ādamsones meita Aija Lamberte tiek pie gada treknākā maksātnespējas procesa - apdrošināšanas kompānijas “Balva”. Un kas tad nu? Maksātnespējas administrācijas dati rāda, ka Aija Lamberte pilnvaro nelaiķi Mārtiņu Bunku vest šo lietu.

Manā rīcībā ir neapgāžami fakti, ka faktiski šo maksātnespējas procesu veda nelaiķis Mārtiņš Bunkus ar saviem darbiniekiem, kārtoja grāmatvedību, kreditorus pataisot par 150 tūkstošiem euro nabagākus, kā arī plānoja vēl tikpat nabagākus pataisīt. Epasti, dokumenti, viss pēc pilnas programmas.

Es par saviem vārdiem atbildu - Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs ir saistīts ar maksātnespējas administratoru mafiju. Šie fakti šo saistību pierāda."

Lietotāja Aldis Gobzems attēls.

Lietotāja Aldis Gobzems attēls.

Lietotāja Aldis Gobzems attēls.

Lietotāja Aldis Gobzems attēls.

Lietotāja Aldis Gobzems attēls.