29 gadus veca trīs bērnu māmiņa samaksājusi ar savu dzīvību dēļ neveiksmīga joka par sava mīlnieka dzimumlocekļa izmēru.


Traģēdija notikusi Krievijā, Volgogradas apgabalā, ziņo Life. 

Šķīrusies trīs bēnu māte Marina uzdzīvojusi ciemata vietējā bārā, kur satikusi 25 gadus vecu vīrieti. Viņš viņai šķitis pievilcīgs, tāpēc viņa piekritusi dotie vīrietim līdzi uz viņa garāžu, lai nodotos kaislīgam seksam.

Kā vēlāk atzinies sepkava, Marina bijusi ļoti tieša sieviete un nav spējusi nepajokot par vīrieša nelielo dzimumlocekli. Tas viņu saniknojis, tāpē vīrietis viņu nogalinājis turpat garāžā, bet līķi apracis mežā.

Par Marinas pazušanu policijai ziņoja viņas draudzene, kura tajā vakarā atpūtususie kopā ar viņu. Viņa pavēstīja, ka sievieti pieteicis pavadīt kāds vīrietis, un kopš tā laika viņu neviens nav redzējis.

Kad policitiem izdevās atrast aizdomās turamo, viņš apgalvoja, ka šķīries ar Marinu tuvākajā krustojumā. Tomēr novērošanas kameru ieraksti to neaptiprināja. Vēlāk nopratināšanā viņš atzinies nodarījumā.

Nogalinātās bērnus, no kuriem vecākajai meitai vēl nav 11 gadi, pie sevis paņēmis bērnu tēvs, ar kuru Marina bija šķīrusies.