Bridžeta Makrona ir viena no apspriestākajām sievietēm Francijā. Kāds biogrāfs par viņu ir apkopojis publikai maz zināmus faktus.


Viņa ir bijusi daiļslidotāja

Tīņu gados viņa bija dalībniece vienā no Francijas daiļslidošanas komandām.

Viņa ne vienmēr bija skolotāja

Kā zināms, pāris satikās, kad Bridžeta bija skolotāja, bet Makrons skolnieks. Cik romantiski... 29 gadu vecumā viņa bija algota preses sekretāre. Taču šī 2 gadus ilgā jaunā karjera beidzās, kad Bridžeta bija spiesta pārcelties citur toreizējā vīra darba dēļ.

Viņa piedalījās politikā labu laiku pirms Makrona

Politiskā darbošanās aizsākās Bridžetai piedaloties vietējo pasākumu organizēšanā. Drīz vien viņa iesaistījās jau nopietnākās kampaņās, kas Bridžetai pavēra ceļu uz politiku.

Viņa nebija parasta skolotāja...

Bridžeta uzdrīkstējās skolēnus iepazīt vairāk kā citi. Viņa bija kaislīga savas profesijas veicēja un iesaistīja skolēnus ludziņās, ieklausījās viņos un pat ar dažiem no tiem tikās, lai iemalkotu kādu dzērienu. Tā viņa arī sapazinās ar savu nākošo vīru.

Viņa vienmēr bija Makrona tuvumā

Kad Makrons darbojās Ekonomikas Ministrijā, viņa gandrīz visās oficiālajās sapulcēs sēdēja viņa blakus - labajā pusē. Viņa veica arī plānošanas darbus, žurnālistu uzņemšanu un pat iesaistījās runu gatavošanā.

Māsas zaudējums

Diemžēl, Bridžeta 1961. gadā zaudēja māsu, kas uz viņu atstāja lielu iespaidu. Tie, kuri ir pētījuši Bridžetas dzīves gājumu, ir secinājuši, ka šis zaudējums Bridžetu ir lielā mērā izmainījis un kopš šī negadījuma viņa ir apkārt radījusi aizsargājošu vidi, kuru var salīdzināt ar gliemežnīcu.

Makrona dēļ viņa zaudēja visus savus draugus

Neskatoties uz to, ka Makrona ģimene sievieti noraidīja, no viņas novērsās arī viņas draugi. Daudzi no draugiem pilnībā pārstāja ar viņu satikties un nevēlējās ar viņu pat runāt. Interesanti, kā šie 'draugi' uzvedās šobrīd?