Vācu dziedātājs Saša Heršenbahs, kurš pirms dažiem gadiem sarakstīja dziesmu autosporta leģendai Mihaēlam Šūmaheram, saņēmis atbildes vēstuli no sportista sievas Korīnas Šūmaheres, vēsta jauns.lv.


Korīnas vēstule bija ļoti atklāta un netika slēpti pat fakti par septiņkārtējā Pirmās formulas (F-1) pasaules čempiona veselības stāvokli.

"Es negaidīju, ka saņemšu atbildi, bet pa pastu atnāca Korīnas ar roku rakstīta vēstule. Viņa man pateicās par dziesmu un pavēstīja, ka tā palīdzējusi ģimenei grūtā laikā," vēsta igauņu medijs "Postimees". "Protams, ka viņa man neatklāja Šūmahera veselības stāvokļa smalkākās detaļas, bet tur bija viens teikums, kas lika noprast, ka cerības nav zudušas. Šūmahers turpina atlabt un nedomā padoties!"

Mihaēls Šūmahers, kurš 3. janvārī svinēs savu 50. dzimšanas dienu, pēc "tuvo radinieku" vārdiem mājās atrodas ratiņkrēslā un vairākkārt kļuvis ļoti emocionāls: "Kad viņu ieliek ratiņkrēslā ar skatu uz kalniem un Ženēvas ezeru, viņš dažreiz raud, skatoties uz brīnišķīgo ainavu."