Lauksaimnieks Jānis iesūtījis patiesi šokējošu un šķietami absurdu rēķinu par elektrību, kurā redzams, ka faktiski elektrība notērēta 22,44 eiro apmērā, bet rēķina summa ir astronomiska – 358,85 eiro!


Šo summu veido gan maksa par pārvaldes un sadales pakalpojumiem, gan par, nu jau bēdīgi slaveno “OIK” jeb “Obligāto iepirkuma komponenti”, par kuru, kā jau mēs zinām, mēs maksājam arī tādiem uzņēmumiem, kuri veikli apkrāpj valsti un līdz ar to valsts iedzīvotāji ir spiesti maksāt šiem uzņēmumiem par viņu “krāpnieciskajām shēmām”. Vai tas ir normāli?

Jānis raksta:

“Diemžēl mums ir viss jāmaksā, ko valdība nolemj. Visi vadošie gudri runā – samaziniet jaudu, bet, kā var samazināt, ja tāda ir nepieciešama? Man kā lauksaimniekam, piemēram, graudu kalte ir vajadzīga vienu nedēļu gadā (augustā) ar lielo jaudu 120 A. Tad vēl četras dienas septembrī un martā arī 16 A. Kā var samainīt? Elektrība patērēta pa 22,44 eiro, bet rēķins ir 358,86 eiro. Šausmas! Tā tik var notikt Latvijā. Laikam šis ir tas Latvijas veiksmes stāsts – visus izputināt, lai brauktu prom no Latvijas.”

runabildes