Aizdomās par sievietes slepkavību policija Rīgā aizturējusi divus Indijas pilsoņus, liecina Valsts policijas (VP) informācija.


11.maijā, īsi pēc pusnakts Rīgā, Viestura prospektā, izkrītot pa astotā stāva dzīvokļa logu, gāja bojā 1985.gadā dzimusi sieviete. Aizdomās par sievietes slepkavību, VP nekavējoties aizturēja divus indiešus. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti notikušā apstākļi un nozieguma motīvi. Aizdomās turētajiem piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

VP 11.maijā saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Rīgā, Viestura prospektā, kāda sieviete ir izkritusi pa astotā stāva dzīvokļa logu. Ierodoties notikuma vietā, pie ieejas kāpņu telpā tika atrasts 1985.gadā dzimušas sievietes līķis. Tika noskaidrots, ka, iespējams, sieviete pa dzīvokļa logu ir izgrūsta.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Ziemeļu iecirkņa policisti nekavējoties uzsāka iespējamā vainīgā meklēšanu, un pavisam drīz šajā pašā naktī likumsargi noskaidroja un aizturēja divus vīriešus - 1992.gadā un 1993.gadā dzimušus Indijas pilsoņus.

Noskaidrots, ka bojāgājusī ir pazinusi vienu no aizdomās turētajiem vīriešiem. Sākotnējā informācija liecina, ka starp sievieti un abiem vīriešiem dzīvoklī norisinājies strīds, taču precīzus notikušā apstākļus un nozieguma motīvus policija šobrīd skaidro.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta - par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem.