Kā medijiem paziņojis pārstāvis Jānis Aizpors, Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) pirmdien nav izdevies atkārtoti izsolīt nekustamo īpašumu Miera ielā 23, jo uz izsoli nav pieteicies neviens pretendents.


"Interese par īpašumu bija, taču oficiāli neviens pretendents izsolei nepieteicās. CSDD izvērtēs iespējas nākotnē rīkot atkārtotu izsoli, taču pagaidām nekas konkrētāks nav zināms," teica Aizpors.

Attiecīgais īpašums, kuru CSDD jau iepriekš nesekmīgi mēģinājusi izsolīt, sastāv no divām administratīvajām ēkām attiecīgi 339,1 un 395,7 kvadrātmetru platībā un zemesgabala 1292 kvadrātmetru platībā Miera ielā 23, Rīgā. Izsolāmā objekta sākumcena bija noteikta 298 000 eiro, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Pirmpirkuma tiesības uz izsolāmo objektu ir Rīgas pilsētas pašvaldībai.

Kā ziņots, arī iepriekšējām izsolēm nepieteicās neviens pretendents. Abas ēkas atrodas blakus īpašumam Miera ielā 25, kur agrāk atradās CSDD. Savulaik īpašums - ēkas un zeme - tika iegūts ar mērķi izveidot CSDD informātikas centru un, ņemot vērā pieaugošās funkcijas, nodrošināt darbinieku izvietošanu. Pēc CSDD pārcelšanās uz Sergeja Eizenšteina ielu 6, Miera 25 īpašumu 2016.gadā CSDD pārdeva, līdz ar to īpašums Miera ielā 23 direkcijai vairs nav vajadzīgs.

leta.lv