Pēdējo gadu laikā visai bieži nācās lasīt par to, ka ''Realbotix'' cītīgi strādā pie seksa robotu izveides vīriešiem, lai tās apmierinātu katru vēlmi, bet ko tikmēr darīt sievietēm? Kas notiks ar sievietēm? Par to vairs nav jāuztraucās, jo izrādās, ka ''Realbotix'' ir viltnieki un visu šo laiku ir paralēli strādājuši arī pie vīriešu robotiņa.


Ja sieviešu robotu līnija aizgāja tik labi un to ir iespējams personalizēt pēc sirds patikas, tad nav šaubu, ka arī vīriešu robotu līnijai būs iespaidīgi sasniegumi.

Vīriešu robots ne ar ko neatšķirsies no sieviešu. Tam ir mākslīgais intelekts, tas runā, kustās un reaģē uz pieskārieniem un balsi. 

''Realbotix'' pārstāvji neslēpj sajūsmu par to, ka šie vīriešu roboti, kuri apmierinās sievietes un pat samīļos tās, kad vajadzēs, ienesīs kompānijas kontā lielu naudu. 

''Mūsdienās gan sievietēm, gan vīriešiem ir nepieciešama mīlestība, rūpes un sekss, bet dažreiz kaut kas no tā visa ir lieks. Tieši tāpēc rodas konflikts savā starpā un neviens nenonāk pie tā, ko vēlas - sekss. Ar robotu tā nebūs, viņš vai viņa nevarēs aiziet uz tuvējo bāru, lai remdētu dusmas viskija glāzē.''

Cik izmaksā šī brīnumainā lelle? Vien nieka 12 tūkstošus eiro. Par šādu cenun tam robotam būtu jāprot ne tikai apmierināt un klusēt, kad vajag, bet arī gatavot ēst, uzkopt māju un iznest atkritumus. 

Un zini, kas būs nākamais, ko šī kompānija plāno laist klajā 2018. gadā? Seksa robots - transseksuālis! 

spoki.lv