Kā vēstīts, organizācija Bezvēsts.lv šonedēļ meklēja bez vēsts pazudušo 16 gadus veco Rūtu, kura turklāt zem sirds nēsā bērniņu. Rūta ir atradusies, trešdienas vakarā ziņoja meklētāji.


Rūtas Matvejas mamma visiem saka lielu paldies - meita ir mājās sveika un vesela. Turklāt viņa pati kopā ar savu draugu pieteikusies Igaunijas policijā. Pašas meitenes un viņas topošā bērna drošības dēļ tika pieņemts lēmums jauniešus nogādāt Latvijā.

Par to Bezvests.lv paziņoja Smiltenes dienesta sociālā darbiniece un apstiprināja meitenes māte. Kopīgiem spēkiem - sociālajam darbiniekam, policijai, Bezvests.lv brīvprātīgajiem -izdevies pievērst uzmanību neparastajai situācijai, kurā varēja ciest ne tikai pati pazudusī meitene, bet arī viņas topošais bērniņš. Bet visu izdevās atrisināt laicīgi un bez starpgadījumiem.

"Šobrīd situācija ir stabila, Rūta ir atpakaļ Latvijā, ar viņu un nākamo bērniņu viss ir kārtība. Visiem liels, liels paldies par palīdzību!" - saka sarunā ar Bezvests.lv Rūtas mamma.

Ju vēstīts, ka 2018.gada 21.septembrī Rūta Matveja izbrauca no pilsētas. Bija informācija, ka viņa ir šķērsojusi Latvijas un Igaunijas robežu, braucot caur pilsētām Valka/Valga. Meitene ir septītajā grūtniecības mēnesī.