Mirušā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona ārsts Konrāds Marijs paziņojis, ka dziedātāja tēvs Džo saviem bērniem bijis "viens no sliktākajiem tēviem pasaules vēsturē", vēsta jauns.lv.


Džo Džeksons 89 gadu vecumā 27.jūnijā aizgāja viņsaulē, zaudējis cīņu ar vēzi. Nu internetā parādījies video, kurā Marijs apgalvo - Džo bijis briesmīgs tēvs un cerams, ka "ellē izpirks savus grēkus".

Marijs, kas savulaik tika notiesāts par popdziedātāja Maikla Džeksona netīšu nonāvēšanu, pirms leģendas nāves krietni daudz laika pavadīja, rūpējoties par viņu, pētot Maikla veselības stāvokli un izrakstot zāles.

Maikls ar savu ārstu arī dalījies atmiņu stāstos, un tie, ko dakterim nācies dzirdēt par Džeksonu ģimenes galvu, bijuši "tiešām šausminoši".

Ārsts apstiprinājis jau sen klīstošās runas, ka bērnībā Maikls esot piedzīvojis ķīmisku kastrāciju. Tēvs licis mazajam Maiklam injicēt īpašus hormonus, lai aizkavētu pubertātes iestāšanos un zēnam saglabātu viņa augsto balsi.

Tas, ka Maikls savu tēvu Džo ienīdis, nav nekāds jaunums. To popmūzikas karalis stāstījis saviem tuvākajiem draugiem, arī testamentā papuča vārds neesot bijis atrodams.