Jau pats jēdziens "lēta sieviete" skan neglīti un vulgāri. Tomēr šādu sieviešu mūsu sabiedrībā ir daudz. Viņas domā tikai par naudu, ārējo izskatu un atribūtiem, kas, viņuprāt tās padara dārgas, taču viņās ir maz cilvēcīguma un labestības.


Lai nenonāktu ar viņām nekādās darīšanās vai vismaz, cik iespējams, samazinātu  saskarsmi, sniedzam 7 pazīmes, kas pirmām kārtām atšķir šādu sievieti.

1. Attieksme pret vīriešiem


Lētai sievietei ir atrofējusies normāla attieksme pret vīriešiem, un viņa strikti vērtē tikai viņu naudas maku. Lēta sieviete ne par ko nesamaksās pati par sevi kafejnīcā un ilgi strīdēsies, kam jāmaksā rēķins, aizmirstot par elementārām manierēm. 

2. Visur tikai zīmoli


Lētuce nevar iedomāties dzīvi bez brendiem jeb zīmoliem. Viņa krīt stāvā sajūsmā, redzot kādas dārgas markas etiķeti. Gaumes gan viņai nav, tāpēc modes pasaulē tāda orientējas tikai pēc glancētos žurnālos redzētā. 

3. Kredīti


Lētā sieviete pastāvīgi ņem kredītus. Bet ne dzīvei nepieciešamām lietām; pērk kažokus, automašīnu vai jaunu iPhone. Ar šo atibūtu palīdzību lētuce cer kļūt dārgāka un svarīgāka. 

4. Attieksme pret apkārtējiem


Lētā meitene ar nicinājumu izturas pret apkalpojošo personālu. Restorānā vai citās sabiedriskās vietās viņa ceļ savu pašapziņu, uzbrūkot tiem, kas pēc viņas domām ir rangā zemāki. Protams, viņa pat neiedomājas, ka muļķīgi šajās situācijās izskatās tikai viņa pati, nevis kāds cits. 

5. Ārējais izskats - tas ir viss!


Protams, ka ārējais izskats ir lētās sievietes svētumu svētums. Viņa nelaidī garām iespēju izrādīties, pat ja tas būs sporta vai pludmales pasākums. Viņa uzkrāsojas pat ja slimo vai iznes miskasti. Pie jebkuras iespējas viņa izrādīs savas kājas, krūtis, dibenu, vai vislabāk - visu reizē! 

6. Attieksme pret savu izcelsmi


Lieki būs teikt, ka lētā meitene visbiežāk nāk no visparastākās ģimenes. Tas nav nekas slikts, bet - ak, vai! - kā viņa par to kautrējas. Viņa cenšas radīt pārtikušas ģimenes tēlu. Ja viņa no provinces ir ieradusies galvaspilsētā, tad par savas dzimtās vietas iedzīvotājiem bieži izsakās ar nicinājumu. 

7. Uzticība? Neesmu dzirdējusi!


Lētā meitene nemāk būt uzticīga. Pat ja viņa ieķersies kādā bagātā vīrietī, ar nākamo bagātāko viņa piekrāps iepriekšējo. Lētas sievietes apetīte aug milzīgos ātrumos! 

Tev arī ir gadījies satikt tādas sievietes?