ASV miris populārais mākslinieks Deivids Rotenbergs, kurš plašāk pazīstams ar pseidonīmu Deivs - pazīstams kā slavenā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona dēls.


42 gadus vecais vīrietis draugu dzīvoklī tika atrasts komā. Viņš tūdaļ tika nogādāts slimnīcā, taču glābt viņu neizdevās: viņš mira nenācis pie samaņas.

Mākslinieka draugi uzskata, ka mākslinieks miris no pārdozēšanas: vīrietis "sēdējis" uz pretsāpju līdzekļiem, ko viņam izrakstījis ārsts. iespējams, viņš nejauši zāles pārdozējis. Otra versija par nāves iemesliem ir sirds nepietiekamība.

Rotenbergs kļuva slavens 1983.gadā, ties, diez ai kādam tādu slavu var novēlēt. Proti, kad viņš bija pavisam mazs, viņa tēvs pēc strīda ar māti aplēja bērnu ar degvielu ar aizdedzināja. Deivids guva vairāk nekā 90% ķermeņa apdegumus.

 

Viņš izdzīvoja pateicoties brīnumam, pārcieta simtiem operāciju. Par bērna traģsko likteni ieinteresējās popa kralis Džeksons. Viņš nelaimīgo bērnu ņēa savā paspārnē, un kopš tā laika Deivs bieži pie slavenā dziedātāja viesojās arī mājās. Pats topošais mākslinieks teica, ka Džeksonu uzskata par savu īsto tēvu.

Ilgu laiku, līdz pat 2009.gadam, Deivs strādāja ar Džeksonu kā fotogrāfs noformētājs. Kad 2009.gadā Džeksons mira, Deivs to uztvēra kā personisku zaudējumu. Pēc deviņiem gadiem viņš devies sava "tēva" pēdās...