Jā, katra sieviete noteikti varētu izmantot veco - labo lineālu, lai izmērītu savas vagīnas dziļumu, bet cik efektīvi un precīzi tas būtu, ja sievietes vagīna nav kā taisna caurule? Tieši tāpēc ir zinātnieki un pētnieki, kuri nodarbojas ar to, lai parastajiem - mirstīgajiem cilvēkiem nebūtu ilgi jālauza savas galvas, meklējot atbildes uz it kā parastiem jautājumiem.


1. Vagīna ir apmēram 7 - 8 centimetrus dziļa. Pirmie pētījumi par to, cik dziļa ir sievietes vagīna, tika veikti 20. gadsimtā, un iegūto datu ziņā nekas arī diži nav mainījies. To raksta arī psiholoģe un seksoloģe Anne Lorensa.

2. Bet tā padziļinās stimulācijas laikā. Māsters un Džonsons ir divi pētnieki, kuri ļoti ilgi un padziļināti (arī burtiski) pētīja to, kas ir orgasms. Pētijuma laikā tika noskaidrots tas, ka uzbudinātas sievietes vagīna ir apmēram 11 - 12 centimetrus dziļa.

3. Uzbudināta vagīna ne tikai stiepjas garumā, bet arī platumā. Balstoties uz to, kas rakstīts grāmatā «Zinātne par orgasmu», ir zināms, ka stimulācijas (kairinājuma vai uzbudināšanas laikā - sauc kā gribi) laikā sievietes vagīna kļūst divreiz platāka.

4. Sievietes vagīna ir izliekta. Šo noteikti zina pašas sievietes, kuras menstruāciju laikā izmanto tamponus. Tampona ievietošana nav nekāda vienkāršā padarīšana, ja ir jāspēj vēl izliekties un trāpīt pareizā lenķī. Izrādās, ka sievietes vagīna ir izliekta kaut kur starp 108 un 130 grādiem.

5. Katras sievietes «jaunavības plēve» vēl joprojām atrodas turpat kaut kur. Neatkarīgi no tā, ko esi dzirdējusi skolas gaiteņos, tā «jaunavības plēve» nav kaut kas tāds, kas vienkārši saplīst un tad pazūd no vagīnas.

6. G-punkts nepastāv. Aizmirsti visu, ko esi iepriekš dzirdējusi un nemēģini to vairs atrast. BET tas nenozīmē to, ka tur kaut kur lejā nav kāda īpaša vietiņa, kas tev sniedz lielāku baudu kā citas. Izrādās, ka tas, ko cilvēki iepriekš ir uzskatījuši par G-punktu, ir tas pats vecais-labais klitors (tā pagarinājums tur iekšā).

Mūžu dzīvo, mūžu mācies!

spoki.lv