Šodien Ivanka Trampa ir viena no pasaules ietekmīgākajām sievietēm. ASV prezidenta meita, sabiedrības dāma, uzņēmēja, uzticīga sieva un trīs bērnu māte - ne sieviete, bet sapnis! Taču viņa ne vienmēr bijusi tāda.


Trakajā jaunībā arī Ivanka izcēlās ar neapdomātām rīcībām, ko arī parāda daudzās bildes, kuras tevi izbrīnīs, bet, varbūt, pat šokēs!

Kāds dekoltē...

Какое декольте! Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Ivanka dusmīga. Kaut arī sabiedrības dāmai pieklājas slēpt savas patiesās emocijas, tomēr daudzi ir kļuvuši par lieciniekiem Ivankas dusmām.

Иванка вне себя Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Trampa meita bez meikapa. ASV prezidenta un miljardiera meitai vienmēr jāizskatās lieliski. Protams, tas nav nekas traks, ka sieviete ceļo bez meiakapa, taču zinot, kā Trampam patīk uzturēt glaunu imidžu, to var saukt par pamatīgu izgāšanos.

Иванка без макияжа Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Seksīgs tēls. Šī bilde tika uzņemta, kad Ivanka strādāja par modeli. Krūšturis, ko var redzēt zem atklātas kleitas, noteikti tiek uzskatīts par etiķetes pārkāpšanu.

Горячай штучка Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Ak šīs krūtis...

О, вырез! Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Par šo bildi daudz tika runāts. Izskatās, it kā Tramps vēlētos apskaut Ivanku kā sievieti, un tikai pēdējā brīdī atcerējies, ka viņa ir meita...

Любимый жест Дональда Трампа Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Liekas, ka šajā bildē nav nekas īpašs. Ivanka ar vīru satiekas ar Japānas premjerministru. Taču tā raisījusi milzīgu skandālu ASV 2016. gada beigās. Jo tikšanās laikā tika apspriesta Japānas firmas Sanei International darbība amerikāņu tirgū. Daudzi vainoja Ivanku savu biznesa interešu lobēšanā.

Бизнес-компромат Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Stāvoklī esošs zaķitis... Šī bilde arī izraisīja skandālu 2011. gadā. Ivanka ir pirmā bērniņa gaidībās. Taču ASV sabiedrība to uztvēra kā kārtējo erotisko fotosesiju.

Беременная зайка Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Visseksīgākā...

Самая сексуальная Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Sieviete sarkanā kleitā! Šī bilde demonstrē, kā nedrīkst izskatīties prezidenta meita. Tā tika uzņemta jau priekšvēlēšanu kampaņas laikā. It kā jau tēls nav slikts, taču redzamā apakšveļa ir nopietns etiķetes pārkāpums.

Девушка в красном Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Atkal seksīga bilde. Protams, modelei un uzņēmējai šī bilde netiktu pārmesta, taču viņas jaunajam tēlam, tā, maigi sakot, ir pārak rotaļīga.

С высоты птичьего полета Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Sieviete ar pātagu. Bez komentāriem.

Дама с хлыстом Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Un vēl viens pavedinošs foto.

В рубашке Джареда? Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Ivanka modeles karjeras laikā un tagad.

Юная Иванка против повзрослевшей Иванки Иванка Трамп, дочь президента, компромат

Jāsaka, ka prezidenta meitai ir jāatbilst noteiktam tēlam, kuru Ivankai ne vienmēr izdodas ievērot. Cerēsim, ka nākotnē viņai veiksies labāk!